Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram
Česká republika |  
      Rozšířené vyhledávání
Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram

Odpínače a přepínače řady GL do 630A B


ArchivArchiv
Strana 10 z 93     

Odpínače a přepínače řady GL do 630A BTato nová řada produktů pokrývá aplikace od 160A do 630A, lze je ovládat přímo nebo použít s dveřním uzamykatelným pákovým ovladačem a nabízí širokou škálu příslušenství pro všechny instalační požadavky.

Spínací technologie, navržená pro velmi rychlé ovládání, umožňuje použití těchto zařízení pro spínání zátěží v kategorii AC23A až 630A při 400V nebo 500A pro vyšší napětí.

Odpínače GL mají kompaktní tělo, široké jen 204 mm ve třípólové verzi. Čtyřpólové provedení může být vytvořeno přímo klientem díky doplňkovému čtvrtému pólu, který lze stejně jako nulovou a uzemňovací svorku nainstalovat na obě strany spínače pomocí 2 šroubů obsažených v sadě. Odpínače lze namontovat na desku pomocí 4 šroubů, aniž by došlo k omezení okolního prostoru.

ONLINE školení

Připravili jsme pro vás dvě online technická školení v angličtině o tomto novém produktu:

- 16.července 9:30. Prosím zaregistrujte se přes následující LINK (pro APP a Apple přístroje event 137 241 2456)  LINK

- 16.července 16:00. Prosím zaregistrujte se přes následující LINK (pro APP a Apple přístroje event  137 363 9520) LINK

 

 

July the 16th Morning session 9.30 am Italian time. Please click the following LINK to send your application request. (Event number: 137 241 2456 for app and Apple devices)Přepínače GLC jsou dodávány předem smontované ve třípólové a čtyřpólové konfiguraci a díky svým elektrickým vlastnostem jsou kompatibilní s jakoukoli aplikací, a to i přes jejich malé rozměry. Lze je namontovat na desku pomocí 4 šroubů bez jakéhokoli omezení polohy.

U obou typů produktů lze polohu kontaktů napájení (otevřeno / zavřeno) vidět přes průhledné okno na přední straně samotné jednotky.

Mohou být také vybaveny ovladačy (k dispozici samostatně) pro přímoé ovládání nebo na dveře ovladačem s prodlužovací hřídelí. Všechny verze mají integrované oko pro visací zámek a jsou k dispozici s nejvyššími stupni ochrany (IP66 a NEMA 4X).

Ovladače do dveří jsou k dispozici s hřídelemi různých délek a aby se zabránilo odklonu velmi dlouhých hřídelí, je k dispozici příslušenství, které podpírá a dokonale vede hřídel do rukojeti při zavírání dveří.
Všechny zámky dveří jsou v souladu s UL508A, která vyžaduje, aby vyškolený personál byl schopen panel zkontrolovat, když je zapnutý. Aby to bylo možné, jsou vybaveny mechanismem zabraňujícím mechanickému blokování, které umožňuje otevření dveří, i když je odpínač / přepínač v poloze ON. Tento inhibiční mechanismus lze aktivovat pouze pomocí nástroje, aby se zabránilo neodborné manipulaci.Ke splnění všech požadavků na instalaci, spolu s výše uvedeným příslušenstvím, je k dispozici také řada svorek, pomocných kontaktů, krytů svorek a fázových bariér. Svorky jsou upevněny šroubem, zatímco k instalaci dalšího příslušenství není třeba žádné nářadí, protože se bezpečně zaklapnou, takže instalace je rychlá a snadná a je zaručen přístup k panelu pro údržbu.

Více

Strana 10 z 93     
ArchivArchiv

Nové výrobky